[EN]

Logo UJUniwersytet Jagielloński w Krakowie
Wydział Geografii i Geologii
Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej
30-387 Kraków, ul. Gronostajowa 7

www.geo.uj.edu.pl
Struktura
Edukacja
Nauka
Publikacje
Varia
Dla studentów I i II stopnia
Dla doktorantów
Doktoranci

Wszyscy pracownicy
Pracownicy emerytowani
Profesorowie tytularni
Samodzielni pracownicy naukowo-dydaktyczni
Młodsi pracownicy naukowo-dydaktyczni
Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi

[A] [B] [C] [D] [F] [G] [H] [J] [K] [L] [Ł] [M] [N] [P] [R] [S] [Ś] [T] [W] [Z] [Ż]

 

A

mgr Karolina Anielska

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

B

mgr inż. Łukasz Beluch

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Irina Blazhevich

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Dominika Borowiec

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Krzysztof Buczek

Zakład Hydrologii

 

C

mgr Daniel Celiński-Mysław

Zakład Klimatologii

mgr Tomasz Chaberko

 

mgr Daria Chmielewska-Błotnicka

Zakład Hydrologii

mgr Dominika Ciaranek

Zakład Klimatologii

mgr Marek Ciechowski

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Michał Ciszewski

Zakład Klimatologii

mgr Anna Cygankiewicz

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Wojciech Czarnecki

 

 

D

mgr Joanna Depta

 

mgr inż. Monika Dobosz

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

Projekt FORECOM

mgr Justyna Dudek

 

mgr Patryk Dunal

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

F

mgr Łukasz Fiedeń

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Paweł Franczak

Zakład Hydrologii

 

G

mgr Agnieszka Gajda

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Paweł Godzina

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Marek Górnik

Zakład Hydrologii

mgr Ewa Grabska

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

Zespół RS4FOR

 

mgr Przemysław Grela

 

mgr Magdalena Gus

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

mgr Izabela Guzik

Zakład Klimatologii

 

H

mgr Monika Hajto

Zakład Klimatologii

mgr Bożena Hanak

Zakład Klimatologii

mgr Anna Hulicka

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

J

mgr Michał Jakiel

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Bogdan Janik

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Barbara Jaśkowiec

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Łukasz Jelonkiewicz

Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne

Zakład Hydrologii

mgr Ewelina Jelonkiewicz

Zakład Hydrologii

 

K

mgr Tymoteusz Karcz

Zakład Geomorfologii

mgr Tomasz Kaszycki

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Justyna Kmiecik-Wróbel

 

mgr Adam Kołodziej

Zakład Hydrologii

mgr Diana Konował

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Amanda Kosmowska

Zakład Hydrologii

mgr Marek Kosowski

Zakład Klimatologii

Stacja Naukowa Zakładu Klimatologii IGiGP UJ w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie

mgr Krzysztof Kowalczyk

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Joanna Kozakiewicz

Zakład Geomorfologii

mgr Przemysław Kruk

Zakład Hydrologii

mgr Paweł Krzemień

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Sebastian Książkiewicz

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Ewelina Kubaśka

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Wojciech Kurda

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Tomasz Kwiatkowski

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

L

mgr Tomasz Lamorski

 

mgr Judyta Lasek

Zakład Hydrologii

mgr Radosław Linkowski

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Karolina Listwan-Franczak

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

Ł

mgr Wojciech Łachowski

Zakład Rozwoju Regionalnego

Zespół RS4FOR

 

mgr Sylwia Łękawska

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Anna Łobodzińska

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Agata Łyszczarz

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

M

mgr Karolina Maciejczyk

Zakład Geomorfologii

mgr Marcelin Makowski

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Mateusz Maślanka

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Łukasz Matoga

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Bogna Matuszewska-Sulima

Zespół Geografii Religii

mgr Krzysztof Mazur

Zespół Geografii Religii

mgr Magdalena Miśkowiec

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Karolina Mostowik

Zakład Hydrologii

mgr Magdalena Murawska

Zakład Hydrologii

 

N

mgr Joanna Nowak

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

P

mgr Angelika Palarz

Zakład Klimatologii

mgr Monika Panecka-Niepsuj

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Sebastian Pełech

Zakład Klimatologii

mgr Joanna Piasecka-Rodak

 

mgr Michał Plaza

 

mgr Dominik Płoskonka

 

mgr Anna Płoskoń

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Marcin Popiel

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Szymon Poręba

Zakład Klimatologii

mgr Marta Pufelska

Zakład Hydrologii

 

R

mgr Marcin Rechciński

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Adam Rossmanith

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Katarzyna Rotter- Jarzębińska

 

 

S

mgr Monika Sajdak

Zakład Hydrologii

mgr Oskar Sękowski

Zakład Klimatologii

mgr Magdalena Skrzyńska

Zakład Klimatologii

mgr inż. Mateusz Sobucki

Zakład Geomorfologii

Laboratoria IGiGP

mgr Elżbieta Stach

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Mateusz Stolarczyk

Laboratoria IGiGP

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

mgr Dariusz Strzyżowski

Zakład Geomorfologii

mgr Agnieszka Sulikowska

Zakład Klimatologii

mgr Łukasz Sykała

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Aneta Szablowska-Midor

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Dorota Szczepanowicz-Balon

 

mgr Anna Szczerbińska

Zakład Hydrologii

mgr Sławomir Szot

Zakład Klimatologii

mgr Marcin Szwagrzyk

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

 

Ś

mgr Andrzej Śmiały

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Agnieszka Świgost

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

T

mgr Natalia Tokarczyk

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Maciej Trojnar

Zespół Geografii Religii

 

W

mgr Agata Warchalska-Troll

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Edward Wlazło

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Anna Woźniak

Zakład Klimatologii

mgr Anna Wójtowicz-Nowakowska

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

 

Z

mgr Tomasz Zając

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Michał Zatorski

Zakład Geomorfologii

mgr Grzegorz Zębik

 

mgr Anna Zielonka

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

Zespół RS4FOR

 

mgr Dominik Zwiech

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

 

Ż

mgr Łukasz Żuraw

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

[A] [B] [C] [D] [F] [G] [H] [J] [K] [L] [Ł] [M] [N] [P] [R] [S] [Ś] [T] [W] [Z] [Ż]

Webmaster: Janusz Siwek

Ostatnia aktualizacja: 2019-03-13

© IGiGP UJ "2019"

Valid HTML 4.01 Transitional